Modificare comisie concurs Șef birou- Birou Financiar contabil, resurse umane, achiziții din 23.06.2014
2014-05-28 00:00:00

Președintele Agenției Naționale a Funcționarilor Publici emite ordinul de modificare a comisiei de concurs în vederea ocupării funcției publice de conducere vacante de Șef birou- Birou Financiar contabil, resurse umane, achiziții din cadrul Aparatului de specialitate al primarului comunei Cleja, concurs ce va avea loc în data de 23.06.2014, ora 10:00, proba scrisă, la sediul Primăriei comunei Cleja, județul Bacău.