Anunț post Referent S.P.A.S
2012-02-17 00:00:00

Consiliul Local al comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 02.04.2012, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Cleja, județul Bacău, concurs/examen pentru ocuparea postului contractual - perioadă determinată până la revenirea titularului, de: REFERENT, Serviciul Public de Asistență Socială, comuna Cleja, județul Bacău.
Condiții de ocupare:
-studii medii;

-cunoștințe operare calculator.

Dosarele se depun la sediul Primăriei Cleja, compartiment registratură, până la data de 05.03.2012, inclusiv, ora 15:00.
Concursul/examenul constă în trei etape:
1. selectarea dosarelor;
2. proba scrisă 02.04.2012, ORA 10:00;