Anunț post- Referent debutant - Compartiment de Orientare și consiliere Socială din cadrul SPAS
2016-08-18 10:49:45

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - REFERENT DEBUTANT-, funcție contractuală, Compartiment de Orientare și consiliere socială, din cadrul Serviciul Public de Asistență Socială-, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 14.09.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 20.09.2016, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.

-studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat;

-cunoștințe operare calculator;
-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 06.09.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.