Anunț post- Șofer microbuz școlar, studii medii, gradul II, funcție contractuală, la Compartimentul Administrativ
2016-09-06 09:40:55

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - ȘOFER MICROBUZ ȘCOLAR, studii medii, gradul II, funcție contractuală, la Compartimentul Administrativ din cadrul U.A.T. Cleja, județul Bacău, în data de 30.09.2016, ora 10:00, proba scrisă, și în data de 06.10.2016, ora 10:00 ,interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.
-studii medii/generale;
-atestat profesional transport persoane;
-posesor permis de conducere valabil, categoria D;

-fără cazier judiciar;

-fără antecedente rutiere grave (penal sau pemis suspendat);

-cunoștințe minime de mecanică auto;

-aviz psihologic.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 23.09.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.