Anunț post- Șofer microbuz școlar, studii medii, clasa 12, coeficient de ierarhizare 1,31, gradul II, funcție contractuală, la Compartimentul Administrativ
2015-09-17 13:16:38

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - ȘOFER MICROBUZ ȘCOLAR, studii medii, clasa 12, coeficient de ierarhizare 1,31, gradul II, funcție contractuală, la Compartimentul Administrativ din cadrul U.A.T. Cleja, județul Bacău, în data de 12.10.2015, ora 10:00, proba scrisă, și în data de 15.10.2015, ora 09:00 ,interviul, la sediul Primăriei comunei Cleja.
-studii medii/generale;
-atestat profesional transport persoane;
-posesor permis de conducere valabil, categoria D.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 02.10.2015, ora 11:00, inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.