Anunț post Șofer buldoexcavator multifuncțional, Serviciul Administrativ
2012-10-18 00:00:00

Consiliul Local al comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 29.11.2012, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Cleja, județul Bacău, concurs/examen pentru ocuparea postului contractual - perioadă nedeterminată de: ȘOFER BULDOEXCAVATOR MULTIFUNCȚIONAL, Serviciul Administrativ, comuna Cleja, județul Bacău.
Condiții de ocupare:
-studii medii/generale;

-școala de conducători auto categoria B+C;

-atestat;
-cunoștințe de mecanică auto;

-experiență în domeniu.
Dosarele se depun la sediul Primăriei Cleja, compartiment registratură, până la data de 05.11.2012, inclusiv, ora 11:00.
Concursul/examenul constă în trei etape:
1. selectarea dosarelor;
2. proba scrisă 29.11.2012, ORA 10:00;
3. interviu 30.11.2012, ORA 10:00

4. proba practică 30.11.2012, ORA 10:00.