Anunț post Inspector de specialitate II- S.P.A.S.- Compartiment Prestații sociale- Protecția copilului și autoritate tutelară
2016-07-04 12:03:05

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - INSPECTOR DE SPECIALITATE II- Serviciul Public de Asistență Socială- Compartiment Prestații sociale- Protecția copilului și autoritate tutelară, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 01.08.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 05.08.2016, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.

-studii superioare absolvite cu diplomă de licență, respectiv studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licență;

-experiență în asistență socială de minim 1 an (adeverință din care să rezulte acest aspect);
-cunoștințe minime operare PC;
-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 22.07.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.