Anunț post Șef voluntar pentru situații de urgență
2017-05-04 14:14:00

U.A.T Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de ȘEF VOLUNTAR PENTRU SITUAȚII DE URGENȚĂ, în data de 30.05.2017, ora 10:00 proba scrisă și în data de 07.06.2017, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.
-studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat;
-cunoștințe operare calculator;
-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 22.05.2017 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.