Anunț post Consilier, grad profesional Asistent- Birou Financiar contabil, resurse umane, achiziții, executări silite
2014-05-05 00:00:00

Primăria comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 12.06.2014, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Cleja, concurs/examen recrutare pentru ocuparea funcției publice de conducere vacante, perioadă nedeterminată - CONSILIER, GRAD PROFESIONAL ASISTENT- Birou Financiar contabil, resurse umane, achiziții, executări silite din cadrul Aparatului de specialitate al primarului comunei Cleja.

Dosarele de concurs se depun de către candidați în termen de 20 zile de la data publicării în Monitorul Oficial, partea III-a, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.