Anunț post- Consilier Debutant- SPAS- Compartiment de informare, orientare și consiliere socială
2016-07-04 11:28:20

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - CONSILIER DEBUTANT- Serviciul Public de Asistență Socială - Compartiment de informare, orientare și consiliere socială, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 03.08.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 10.08.2016, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.

-studii superioare absolvite cu diplomă de licență, respectiv studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licență (asistență socială/administrație publică/psihologie);

-cunoștințe operare calculator;
-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 26.07.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.