Anunț post Consilier debutant- Compartiment Administrarea domeniului public și privat
2016-02-18 12:45:44

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de- CONSILIER DEBUTANT -Compartiment administrarea domeniului public și privat, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 14.03.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 18.03.2016, ora 10:00 interviul, la sediul Primăriei comunei Cleja.

-studii superioare (studii universitare de licență absolvite cu diplomă, respectiv studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licență sau echivalență în științe economice/contabilitate);

-perfecționări/specializări specifice domeniului de activitate;

-cunoștințe de operare pe calculator (necesitate și nivel)- Word, Excel-nivel bază

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile lucrătoare de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 04.03.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.