Anunț post casier debutant -Birou Financiar contabil resurse umane, achiziții
2016-10-17 14:37:56

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - CASIER DEBUTANT -Birou financiar Contabil, Resurse umane, Achiziții în data de 14.11.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 18.11.2016, ora 08:30 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.
-studii medii generale absolvite cu diplomă;
-cunoștințe operare calculator;
-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 03.11.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.