Anunț post- Agent agricol II - Compartiment Agricol
2016-08-25 10:21:49

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de- AGENT AGRICOL II- Compartiment Agricol, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 19.09.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 26.09.2016, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja.
Condiții de ocupare:
- studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat;
- cunoștințe operare calculator;

-abilități de comunicare.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile lucrătoare de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 09.09.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.