Administrator Public

Anunț pentru ocuparea pe perioadă determinată a funcției contractuale vacante de - ADMINISTRATOR PUBLIC
2018-09-10 13:24:02

U.A.T.  comuna Cleja, județul Bacău organizează în data de 10.10.2018, ora 10:00, la sediul  primăriei comunei Cleja, județul Bacău, concurs/examen pentru ocuparea pe perioadă determinată a funcției contractuale vacante de - ADMINISTRATOR PUBLIC- din cadrul primăriei comunei Cleja, județul Bacău.

Dosarele de înscriere la concurs se pot depune până la data de  01.10.2018, ora 10:00 la sediul primăriei Cleja, compartiment registratură.

Concursul de va desfășura conform calendarului următor:

01.10.2018, ora 10:00- data limită de depunere a dosarelor;

10.10.2018, ora 10:00- proba scrisă;

17.10.2018, ora 10:00- susținerea proiectului de management în cadrul interviului.