Anunț post Administrator II- S.P.A.S.- Compartiment Administrativ
2013-05-15 00:00:00

Consiliul Local al comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 26.06.2013, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Cleja, județul Bacău, concurs/examen pentru ocuparea postului contractual - perioadă determinată (12 luni cu posibilitate de prelungire a contractului de muncă, în funcție de situația de fapt și a prevederilor legale)  de: ADMINISTRATOR II,Serviciul Public de Asistență Socială, Compartiment Administrativ, comuna Cleja, județul Bacău.
Condiții de ocupare:
-studii medii;
-cunoștințe minime operare calculator;

-permis conducere categoria B.
Dosarele se depun la sediul primăriei Cleja, compartiment registratură, până la data de 04.06.2013, inclusiv, ora 10:00.
Concursul/examenul constă în trei etape:
1. selectarea dosarelor;
2. proba scrisă 26.06.2013, ORA 10:00;