Anunț concurs post Referent II- Asistent social- S.P.A.S.- Compartiment Prestații sociale
2016-01-25 12:58:27

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție temporar vacant, pe perioadă determinată până la revenirea titularului pe post, de- REFERENT II- ASISTENT SOCIAL- Serviciul Public de Asistență Socială- Compartiment de Prestații Sociale, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 15.02.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 19.02.2016, ora 10:00 interviul, la sediul Primăriei comunei Cleja.
Condiții de ocupare:
- studii medii;
- cunoștințe operare calculator;

Dosarele de concurs se depun în termen de 5 zile lucrătoare de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 05.02.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.