Anunț concurs/examen promovare grad profesional funcție publică de execuție
2017-10-03 13:58:40

Primăria comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 03.11.2017, ora 10:00 proba scrisă și în data de 09.11.2017, ora 10:00 interviul, la sediul primăriei comunei Cleja, concurs/examen PROMOVARE GRAD PROFESIONAL funcție publică de execuție.

Dosarele de concurs se depun de către candidați în termen de minim 20 zile de la data afișării anunțului privind organizarea examenului sau concursului de promovare, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.