Anunț post- Consilier Debutant - Asistent social- S.P.A.S.- Compartiment de informare, orientare și consiliere socială
2015-06-03 00:00:00

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de - CONSILIER DEBUTANT- (ASISTENT SOCIAL)- Serviciul Public de Asistență Socială - Compartiment de informare, orientare și consiliere socială, comuna Cleja, județul Bacău, în data de 21.04.2015, ora 10:00 proba scrisă și în data de 23.04.2015, ora 10:00 interviul, la sediul Primăriei comunei Cleja.

-studii superioare în domeniul asistenței sociale;

-cunoștințe operare calculator.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 06.04.2015 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.