Anunț post Casier debutant-Birou Financiar Contabil, Resurse umane, Achiziții
2016-03-14 12:27:24

U.A.T. Cleja, județul Bacău, organizează concurs/examen în vederea ocupării postului contractual de execuție vacant, pe perioadă nedeterminată de- CASIER DEBUTANT -Birou financiar Contabil, Resurse umane, Achiziții în data de 06.04.2016, ora 10:00 proba scrisă și în data de 12.04.2016, ora 10:00 interviul, la sediul Primăriei comunei Cleja.

-studii medii/generale;

-perfecționări/specializări specifice domeniului de activitate.

Dosarele de concurs se depun în termen de 10 zile  lucrătoare de la data publicării anunțului, respectiv până la data de 30.03.2016 inclusiv, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartiment Registratură.