Anunț concurs post consilier, grad profesional superior- Birou financiar contabil resurse umane, achiziții, executări silite
2016-03-15 12:16:24

Primăria comunei Cleja, județul Bacău, organizează în data de 18.04.2016, ora 10:00, la sediul Primăriei comunei Cleja,  concurs/examen recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante- perioadă nedeterminată- CONSILIER, GRAD PROFESIONAL SUPERIOR- Birou financiar contabil, resurse umane, achiziții, executări silite din cadrul Aparatului de specialitate al primarului comunei Cleja, județul Bacău.

Condiții de ocupare:

- studii universitare de licență absolvite cu diplomă, respectiv studii superioare de lungă durată absolvite cu diplomă de licență sau echivalentă în domeniul științelor economice sau contabilitate;

-vechimea în specialitatea studiilor necesare exercitării funcției publice minim 9 ani (acte doveditoare în acest sens).

Dosarele de înscriere se pot depune în termen de 20 de zile de la data publicării în Monitorul Oficial, partea III-a, la sediul Primăriei Cleja, județul Bacău, compartimentul Registratură.

Mai multe detalii regăsiți în fișierul atașat