HCL 11 / 2019-02

Privind aprobarea ,,Strategiei de dezvoltare a serviciilor sociale la nivelul U.A.T. comuna Cleja, județul Bacău, pentru perioada 2019-2020, planului local de acțiuni în domeniul serviciilor sociale la nivelul comunei Cleja, 2019-2020, procedurii de monitorizare a modului de creștere și îngrijire a copilului cu părinți plecați în străinătate și serviciile de care aceștia pot beneficia, precum și aprobarea metodologiei de lucru privind colaborarea dintre D.G.A.S.P.C. Bacău și Compartimentul de Asistență Socială U.A.T. comuna Cleja, județul Bacău, în limita procedurală prevăzută de actele normative care reglementează acest aspect”

Fișiere atașate